Θέση εργασίας από την εταιρεία Erissos Fish Farm

Εργοδότης: Erissos Fish Farm

Τύπος Θέσης: Πλήρης Απασχόληση

Τοποθεσία Απασχόλησης: Πάτρα

Περιγραφή: H Erissos Fish Farm είναι μια επιχείρηση που δραστηριοποιείται στον κλάδο της Ιχθυοκαλλιέργειας από το 1991. Η εν λόγω θέση απευθύνεται σε αποφοίτους ανώτατων και ανώτερων σχολών χωρίς ιδιαίτερη εργασιακή εμπειρία.

Ως Professional Assistant θα έχετε την ευκαιρία να εργαστείτε σε μία μικρή ομάδα κοντά στην διοίκηση της εταιρίας υποστηρίζοντας ένα ευρύ φάσμα λειτουργιών της επιχείρησης. Μεταξύ των κύριων αρμοδιοτήτων του ρόλου είναι:

• Η παροχή γραμματειακής - διοικητικής υποστήριξης σε στελέχη της επιχείρησης ,
  • Η διεκπεραίωση και διαχείριση κεντρικών εργασιών στην προμηθευτική αλυσίδα της επιχείρησης,
  • Η διαχείριση των λειτουργικών αναγκών των γραφείων της επιχείρησης και
  • Η διαχείριση του αρχείου της επιχείρησης.

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τα απαιτούμενα προσόντα και τις παροχές, καθώς και για την υποβολή αιτήσεων, παρακαλούμε να επισκεφτείτε τον παρακάτω σύνδεσμο:

Μάθετε περισσότερα και κάντε αίτηση online!

Εργοδοτικός φορέας
Ανοιχτή θέση εργασίας