Θέσεις εργασίας από το Ογκολογικό Τμήμα ΠΓΝΠ

Στο Ογκολογικό Τμήμα του Πανεπιστημιακού Γενικού Νοσοκομείου Πατρών

υπάρχει διαθέσιμη θέση νοσηλευτή/τριας κλινικών μελετών.

Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο νοσηλευτικής, γνώση αγγλικής γλώσσας, γνώση χρήσης Η/Υ.

Επιθυμητά προσόντα: Εμπειρία σε αιμοληψίες, χρήση port-a-cath και προϋπηρεσία/εκπαίδευση σε ογκολογικό τμήμα.

Περιγραφή καθηκόντων: Αιμοληψίες, χορήγηση υποδόριων και ενδομυϊκών παραγόντων, μέτρηση ζωτικών σημείων, διενέργεια ΗΚΓ, επεξεργασία/συσκευασία και αποστολή βιολογικών δειγμάτων σε εξωτερικά εργαστήρια μέσω ειδικών υπηρεσιών ταχυμεταφοράς (Courier), αρχειοθέτηση και ενημέρωση ιατρικών φακέλων, παραλαβή/αποθήκευση και έλεγχος αναλωσίμων και φαρμακευτικών παραγόντων.

Εκτιμώμενη ημερομηνία έναρξης εργασίας: 1/7/2023.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστέλλουν email για την εκδήλωση ενδιαφέροντος στη διεύθυνση oncology.upatras@pgnp.gr ή να επικοινωνούν με τη Γραμματεία του Τμήματος.

Περισσότερες πληροφορίες:
Γραμματεία Ογκολογικού Τμήματος
κ. Αγγελική Νικολοπούλου
Ογκολογικό Τμήμα, Ισόγειο, Πανεπιστημιακό Γενικό Νοσοκομείο Πατρών,
Τ.Κ. 26504, Ρίο, Πατρών
Τηλ: 2610-999791
Ώρες επικοινωνίας:  09:00 π.μ.– 15:00 μ.μ.

Ανοιχτή θέση εργασίας
Ναι