Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος του Τμήματος Φαρμακευτικής

Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος του Τμήματος Φαρμακευτικής του Πανεπιστημίου Πατρών, για εισαγωγή Υποψηφίων Διδακτόρων ακαδ. έτους 2024-2025 και παρακαλούμε για τις δικές σας ενέργειες.

Επίσης, σας ενημερώνουμε ότι τα δικαιολογητικά που θα ανέβουν στην Διαδικτυακή Πύλη είναι αυτά που αναφέρονται στην πρόσκληση, ήτοι:

1.      ΑΙΤΗΣΗ *

2.      ΠΤΥΧΙΟ / ΔΙΠΛΩΜΑ

3.      ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΑΝΑΛΥΤΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ / ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΔΙΠΛΩΜΑΤΟΣ

4.      ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΙ  Τ.Ε.Ι., Α.Σ.ΠΑΙ.Τ.Ε.  Ή  ΙΣΟΤΙΜΩΝ ΣΧΟΛΩΝ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ ΠΡΟΣΚΟΜΙΖΟΥΝ  Μ.Δ.Ε.

5.      ΤΙΤΛΟ Μ.Δ.Ε.

6.      ΑΠΟΔΕΙΚΤΙΚΟ ΓΝΩΣΗΣ 1ΗΣ ΞΕΝΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

7.      ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ

8.      ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΥΟ (2) ΣΥΣΤΑΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΟΛΕΣ *