ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΥΒΡΙΔΙΚΩΝ ΣΕΜΙΝΑΡΙΩΝ ΑΓΡΟΔΙΑΤΡΟΦΙΚΗΣ ΚΑΤΑΡΤΙΣΗΣ 2022-2023 από το ΚΕΔΙΒΙΜ Π.Π.

Το πρόγραμμα απευθύνεται:
• Σε αγρότες παραγωγούς και στελέχη που έχουν ευρύτερη επαγγελματική εμπειρία στην αγροτική παραγωγή και τα οποία έχουν ενδιαφέρον και στοχεύουν να αναλάβουν στο μέλλον ενεργό ρόλο στην εφαρμογή των τεχνολογιών αιχμής.
• Πτυχιούχοι οι οποίοι έχουν προπτυχιακές σπουδές στη Γεωπονία, στη Διοίκηση Αγροτικών Επιχειρήσεων, στις Επιστήμες Περιβάλλοντος και την Πληροφορική, ιδρυμάτων της ημεδαπής και της αλλοδαπής.
• Υποψήφιοι μπορούν να είναι επίσης φοιτητές συναφούς αντικειμένου.

Απαιτούμενα δικαιολογητικά:
• Εγγραφή στο Μητρώο Αγροτών και Αγροτικών Εκμεταλλεύσεων
• Αντίγραφο πτυχίου ή αναγνώριση ΔΟΑΤΑΠ
• Βεβαίωση Σπουδών (για τους φοιτητές)

ΠΡΟΑΠΑΙΤΟΥΜΕΝΑ:
Τα προαπαιτούμενα για την παρακολούθηση του Προγράμματος από τους εκπαιδευόμενους είναι:

• Πρόσβαση στο Διαδίκτυο για την παρακολούθηση του προγράμματος.
  • Κατοχή προσωπικού e-mail για επικοινωνία με τους διδάσκοντες.
  • Βασικές γνώσεις χειρισμού ηλεκτρονικών υπολογιστών για τη διαχείριση της πλατφόρμας του προγράμματος.

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ: https://kedivim.upatras.gr/courses/programma-yvridikon-seminarion-agrodiatrofikis-katartisis-2022-2023/