ΠΑΡΑΤΑΣΗ---Υποτροφίες από το Κέντρο Αριστείας "Κοίος"

H προθεσμία για την υποβολή αιτήσεων για τις πέντε (5) υποτροφίες διδακτορικών σπουδών πλήρους φοίτησης έχει επεκταθεί μέχρι την Παρασκευή, 15 Μαρτίου 2024.

Το Κέντρο Αριστείας για Έρευνα και Καινοτομία «Κοίος» δέχεται αιτήσεις για την παροχή πέντε (5) υποτροφιών διδακτορικών σπουδών πλήρους φοίτησης. Οι επιτυχόντες/ούσες υποψήφιοι/ες θα εγγραφούν είτε στο πρόγραμμα Ηλεκτρολόγων Μηχανικών είτε στο πρόγραμμα Μηχανικών Υπολογιστών του Τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών (ΗΜΜΥ) του Πανεπιστημίου Κύπρου.

Τελευταία ημερομηνία υποβολής αίτησης: 15/03/2024

Πληροφορίες: http://tinyurl.com/y6kkw56s

----------------------------------------------------------

Το Κέντρο Αριστείας για Έρευνα και Καινοτομία «Κοίος» δέχεται αιτήσεις για την παραχώρηση μίας (1) θέσης μεταδιδακτορικού ερευνητή για το ERC Consolidator Grant "URANUS".

Τελευταία ημερομηνία υποβολής αίτησης: 6/12/2023

___________________________________________

Το Κέντρο Αριστείας για Έρευνα και Καινοτομία «Κοίος» δέχεται αιτήσεις για την παραχώρηση μίας (1) υποτροφίας για Διδακτορικές Σπουδές για το ERC Consolidator Grant "URANUS".

___________________________________________

Το Κέντρο Αριστείας για Έρευνα και Καινοτομία «Κοίος» δέχεται αιτήσεις για την παραχώρηση μίας (1) θέσης μεταδιδακτορικού ερευνητή για το ERC Synergy Grant "Water-Futures".

___________________________________________

Το Κέντρο Αριστείας για Έρευνα και Καινοτομία «Κοίος» δέχεται αιτήσεις για την παραχώρηση μίας (1) υποτροφίας για Διδακτορικές Σπουδές για το ERC Synergy Grant "Water-Futures".

Πληροφορίες: shorturl.at/pxG01

Το Κέντρο Αριστείας για Έρευνα και Καινοτομία «Κοίος» δέχεται αιτήσεις για την παραχώρηση πέντε (5) υποτροφιών για Διδακτορικές Σπουδές. Οι επιτυχόντες/επιτυχούσες θα διεξάγουν έρευνα σε θέματα Τεχνολογιών και Επικοινωνίας Πληροφορικής με έμφαση στην παρακολούθηση, τον έλεγχο και την ασφάλεια συστημάτων σε υποδομές ζωτικής σημασίας.