OPEN CALL | Άνοιξαν οι αιτήσεις για το Project Future 8!

Άνοιγμα των αιτήσεων του 8ου κύκλου του Project Future, το πρωτοποριακό πρόγραμμα εταιρικής υπευθυνότητας της Τράπεζας Πειραιώς, που αξιοποιεί την τεχνογνωσία του ReGeneration, έτσι ώστε να γεφυρώσει το χάσμα ανάμεσα στην τριτοβάθμια εκπαίδευση και την αγορά εργασίας.

O 8ος κύκλος του προγράμματος διεξάγεται εξ ολοκλήρου online και είναι διαθέσιμος σε όλη την Ελλάδα.

👉Tο Project Future 8 απευθύνεται σε νέες και νέους απόφοιτους ή σε τελειόφοιτες/ους που πρόκειται να αποφοιτήσουν εντός τριμήνου οι οποίοι/ες μπορούν να επιλέξουν ανάμεσα σε 5 πυλώνες εξειδίκευσης, ώστε να εκπαιδευτούν σε έναν από αυτούς.

Αναλυτικά οι εκπαιδεύσεις:

Digital Marketing & eCommerce Young Practitioners powered by ΕΥ

Human Resources Management powered by AUEB (Athens University of Economics & Business)

Consulting Academy powered by ΕΥ

Corporate Financial Officer (Reporting) powered by BCA College

DevSecOps Academy powered by Code.Hub

Χρήσιμες πληροφορίες:
Περισσότερες πληροφορίες για το πρόγραμμα και τους πυλώνες, θα βρεις εδώ.
Περίοδος αιτήσεων: 21/03/2022 έως 04/04/2022 και ώρα 11:59 π.μ.

📍Κατάθεση αιτήσεων: https://www.projectfuture.gr/

Σχετικά με το ReGeneration

To ReGeneration είναι το μεγαλύτερο και πιο πολυσυμμετοχικό πρόγραμμα αμειβόμενης απασχόλησης και εκπαίδευσης που απευθύνεται σε ταλαντούχους/ες νέους/ες πτυχιούχους όλων των ειδικοτήτων που ενδιαφέρονται να κάνουν τα πρώτα τους επαγγελματικά βήματα και να ξεχωρίσουν στην Ελλάδα!

Σήμερα, μέσω του ReGeneration περισσότεροι από 2450 νέοι/ες πτυχιούχοι έχουν κάνει το επόμενο επαγγελματικό τους βήμα σε περισσότερες από 890 εταιρείες.

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το ReGeneration, επισκεφθείτε την ιστοσελίδα www.regeneration.gr, κάντε like στη σελίδα μας στο Facebook και ακολουθήστε μας στο Instagram, το LinkedIn και το Twitter.