INTRASOFT meets Universities S02E02 | Back-end Development & Chatbots : things they will never tell you

Tο τμήμα Ανθρωπίνου Δυναμικού της INTRASOFT International σας προσκαλεί στο online event που διοργανώνει με τίτλο INTRASOFT MEETS UNIVERSITIES «Season 2 Episode 2: Back-End Development Chatbotsthings they will never tell you!».

Αυτό το online session προσφέρει στους φοιτητές την ευκαιρία να συναναστραφούν με επαγγελματίες υψηλής κατάρτισης σχετικά με το back-end development και να μάθουν όλα τα μυστικά πάνω στα Chatbots και στην εξέλιξη τους μέσω της τεχνητής νοημοσύνης και του machine learning.

Η πρόσκληση αφορά φοιτητές του τμήματος Τμήμα Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Τεχνολογίας Υπολογιστών και Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών και Πληροφορικής. Εισηγητές στο εκπαιδευτικό session που αφορά το back-end development θα είναι Software Engineers της INTRASOFT International και η εγγραφή ασφαλώς είναι δωρεάν. Το session θα είναι διαδραστικό ώστε οι συμμετέχοντες να αλληλεπιδράσουν ενεργά με τους εισηγητές, ενώ στο τέλος θα ακολουθήσει quiz με έπαθλο.

Θεματική Ενότητα: Back-End Development
Τοποθεσία: Online in Zoom
Γλώσσα: Ελληνικά
Ημερομηνία: Δευτέρα, 24 Ιανουαρίου