Υπάλληλος διαχείρισης & υλοποίησης Ευρωπαϊκών προγραμμάτων

1) Το Τμήμα Ευρωπαϊκής Έρευνας & Ανάπτυξης της Rezos Brands Α.Ε. με έδρα Ν.Ε.Ο Πατρών - Αθηνών 196 στη Πάτρα, αναζητά για μόνιμη απασχόληση:

Υπάλληλο διαχείρισης & υλοποίησης Ευρωπαϊκών προγραμμάτων

Απαραίτητα Προσόντα:

- Πτυχίο Πανεπιστημίου  (επιθυμητός μεταπτυχιακός τίτλος σπουδών)

- Άριστη γνώση Αγγλικών.

- Γνώση & χρήση Η/Υ

- Αποδεδειγμένη εμπειρία στην υλοποίηση & διαχείριση Ευρωπαϊκών προγραμμάτων (Horizon Europe, Interreg, Erasmus+ κ.α.).

2) Το Τμήμα Ευρωπαϊκής Έρευνας & Ανάπτυξης της Rezos Brands Α.Ε. με έδρα Ν.Ε.Ο Πατρών - Αθηνών 196 στη Πάτρα, αναζητά για μόνιμη απασχόληση:

Υπάλληλο διαχείρισης για την ανάπτυξη & υλοποίηση Ευρωπαϊκών Ερευνητικών Προγραμμάτων

• Τεχνολόγο Τροφίμων με εμπειρία στη δημιουργία προϊόντων διατροφής (λειτουργικών τροφίμων)

• Χημικό Μηχανικό με ειδίκευση στη τεχνολογία τροφίμων

• Χημικό με εμπειρία στην ανάλυση τροφίμων & ποτών

• Χημικό Μηχανικό ενέργειας & περιβάλλοντος

Απαραίτητα Προσόντα:

- Πτυχίο (επιθυμητό MSc/PhD) Πανεπιστημίου.

- Άριστη γνώση Αγγλικών.

- Αποδεδειγμένη εμπειρία στη διαχείριση & συγγραφή Ευρωπαϊκών προγραμμάτων (Η2020, Marie Curie, Interreg, Erasmus+ κ.α.).

Αποστολή βιογραφικών: projects@rezosbrands.com

Τα βιογραφικά που δε πληρούν τα προαναφερόμενα απαραίτητα προσόντα, δε θα περάσουν στη φάση της αξιολόγησης.

Εργοδοτικός φορέας
Ανοιχτή θέση εργασίας