Πρόσκληση σε ημερίδα του ΠΜΣ «Λογιστική στο Σύγχρονο Περιβάλλον Διοίκησης» του Τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Π.Π. / Σάββατο 09 Δεκεμβρίου και ώρα 12:00

Το Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών (ΠΜΣ) «Λογιστική στο Σύγχρονο Περιβάλλον Διοίκησης» του Τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Π.Π. πραγματοποιεί για 3η συνεχή χρονιά το "Εξειδικευμένο Πρόγραμμα Ομιλιών Στελεχών της Αγοράς".

Στo πλαίσιo του προγράμματος, επιτυχημένοι επιχειρηματίες και ανώτερα διοικητικά στελέχη επισκέπτονται το μεταπτυχιακό μας πρόγραμμα για να δώσουν διαλέξεις πάνω στον τομέα της εξειδίκευσής τους, να μοιραστούν την πολύτιμη εμπειρία τους και να απαντήσουν στα καίρια ερωτήματα των φοιτητών μας.

Με αυτό τον τρόπο, διαχέεται ανεκτίμητη πραγματική γνώση σε κρίσιμα ζητήματα διαχείρισης και ενισχύονται οι συνέργειες μεταξύ ακαδημαϊκού και επιχειρηματικού κόσμου. Επιπλέον, οι φοιτητές του ΠΜΣ αποκτούν μοναδική πρόσβαση σε σημαντικό δίκτυο επαφών κορυφαίων επιχειρήσεων του κλάδου τους.

Με ιδιαίτερη χαρά, λοιπόν, σας προσκαλούμε στην Ημερίδα που θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 9 Δεκεμβρίου και ώρες 12.00-15.00, στο Αμφιθέατρο ΠΑΜ 15 της Πανεπιστημιούπολης στο Ρίο.

Είδος εκδήλωσης
Συνημμένα αρχεία