Πρόσκληση για 2 θέσεις πρακτικής άσκησης στην εταιρεία Sappi/Βέλγιο - 3D Printing and Projection Mapping for Immersive Training in Sappi’s Lanaken Mill.

Πρόσκληση για 2 θέσεις πρακτικής άσκησης στο Βέλγιο, για φοιτητές του Πανεπιστημίου.

Η πρακτική αφορά την αποτύπωση και εκτύπωση τρισδιάστατων αντικειμένων καθώς και την σχεδίαση συστήματος 3D Projection Mapping/Augmented Reality.

Οι θέσεις είναι στο Βέλγιο, στην εταιρεία SAPPI (https://www.sappi.com/about-sappi-europe), που ασχολείται με την παραγωγή χαρτιού.

Η πρακτική άσκηση θα γίνει υπό την επίβλεψη του Βασίλη-Τζαβέντ Χαν, Head of UX της Sappi, απόφοιτος του CEID της Πάτρας.

Αν και οι θέσεις πρακτικής στο Βέλγιο είναι μη αμειβόμενες, η εταιρεία μπορεί να καλύψει έξοδα όπως διαμονή, διατροφή, δημόσιες συγκοινωνίες κλπ.

Επισυνάπτω την πρόταση πρακτικής της εταιρείας.

Οι φοιτητές που ενδιαφέρονται μπορούν να επικοινωνήσουν μαζί μου στο sintoris@upatras.gr.

Συνημμένα αρχεία