Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος του Τμήματος Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών και Πληροφορικής του Πανεπιστημίου Πατρών, για εισαγωγή Μεταπτυχιακών Φοιτητών στο ΔΠΜΣ με τίτλο ¨Υπολογιστική Δεδομένων και Αποφάσεων¨, ακαδ. έτους 2023-2024

Αναφορικά με την προκήρυξη του ΔΠΜΣ , σας ενημερώνουμε ότι σε σχέση με τον κανονισμό του ΔΠΜΣ είναι έξτρα το δικαιολογητικό 5, ως προς το σκέλος όπου προβλέπει: "Σε περίπτωση που δεν έχουν περατωθεί ακόμη οι σπουδές: Βεβαίωση του Τμήματος προέλευσης η οποία να πιστοποιεί το πλήθος των οφειλόμενων μαθημάτων του υποψηφίου ή Υπεύθυνη Δήλωση (N.1599/86α, μέσω gov.gr) του υποψηφίου με το πλήθος των οφειλόμενων μαθημάτων.".