OTE | New Career Site & Internship Positions

Στον Όμιλο ΟΤΕ γνωρίζουμε καλά την αξία της των Ανθρώπων μας!

Οι άνθρωποί μας κάνουν τη διαφορά με τις γνώσεις και τα ταλέντα τους και …διαμορφώνουν τη μοναδική κουλτούρα του να είσαι μέρος της ομάδας μας.

Θέλοντας να προσελκύσουμε εξωτερικούς υποψηφίους για θέσεις στον Όμιλο, οι οποίοι θα μοιράζονται το όραμά μας να φτιάξουμε έναν κόσμο καλύτερο για όλους, δημιουργήσαμε το νέο OTE Group Career Site, που αποτελεί το παράθυρο του Ομίλου ΟΤΕ προς τον κόσμο.

Με motto #Question today, create tomorrow, καλούμε επαγγελματίες με φιλοδοξία, προσόντα και ταλέντα, να ενταχθούν στις ομάδες μας για να δώσουν διαφορετικό αέρα, νέες ιδέες και πνοή και να ενισχύσουν την ποικιλομορφία και τη δυναμική των ομάδων μας.

Το νέο career site, κερδίζει τις εντυπώσεις, γιατί:

• Αναβαθμίζει σημαντικά, την εμπειρία των υποψήφιών.
  • Αποτελεί ένα σύγχρονο ψηφιακό σημείο επαφής μας με δυναμικά προφίλ υποψηφίων, για να συστήσουμε τον τρόπο και τον τόπο που δουλεύουμε, τη φιλοσοφία, την κουλτούρα και τις αξίες που μας συνδέουν.
  • Συγκεντρώνει σε ένα σημείο, τις διαθέσιμες θέσεις εργασίας στον Όμιλο ΟΤΕ, αλλά και σε συνεργαζόμενες εταιρείες. Θέσεις που απευθύνονται σε διαφορετικά προφίλ υποψηφίων, φοιτητές ή σπουδαστές που θέλουν να κάνουν την Πρακτική τους μαζί μας.

Όλο το δημιουργικό περιβάλλον του site αντανακλά τον τρόπο που δουλεύουμε, συνεργαζόμαστε αλληλοεπιδρούμε και καινοτομούμε, ως εργαζόμενοι του Ομίλου. Αυτός είναι και καθρέφτης της εταιρείας - οι άνθρωποί της!

Επισκεφθείτε το νέο site και πλοηγηθείτε στο περιβάλλον του.

θέσεις πρακτικής στα κεντρικά μας στην Αθήνα ή και στην υπόλοιπη Ελλάδα

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αιτηθούν στο practiceinote.gr