Πρακτική άσκηση

ΘΕΣΕΙΣ ΠΡΑΚΤΙΚΗΣ ΑΣΚΗΣΗΣ ΓΙΑ ΑΠΟΚΤΗΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ OTE S.A.

Πρακτική Άσκηση για απόκτηση επαγγελματικής εμπειρίας στα κεντρικά μας στην Αθήνα ή και στην υπόλοιπη Ελλάδα!

Οι θέσεις απευθύνονται σε όσους έχουν την δυνατότητα να πραγματοποιήσουν πρακτική άσκηση, ώστε να αιτηθούν σε περίπτωση που θέλουν να απασχοληθούν σε εμάς για να την ολοκληρώσουν.

Επιδοτούμενη Κατάρτιση και Πρακτική Άσκηση για Αποφοίτους σχολών Πληροφορικής - ΣΕΠΕ

το ΚΕΜ Κέντρο Δια Βίου Μάθησης σε συνεργασία με τον ΣΕΠΕ (Σύνδεσμος Επικοινωνιών και Πληροφορικής Ελλάδος), παρέχει ένα ολοκληρωμένο πρόγραμμα επιδοτούμενης Κατάρτισης, Πιστοποίησης και Πρακτικής Άσκησης σε νέους ανέργους ηλικίας 25 έως 29 ετών, αποφοίτους από σχολές ΤΠΕ (Πληροφορικής).

Το πρόγραμμα περιλαμβάνει:

ΘΕΣΕΙΣ ΠΡΑΚΤΙΚΗΣ ΑΣΚΗΣΗΣ ΓΙΑ ΑΠΟΚΤΗΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ PwC Greece

Επισυνάπτονται σχετικές οδηγίες.

Η πρακτική άσκηση αφορά μόνο τελειόφοιτους (5 έτος και άνω).

Τα βιογραφικά σας να τα αποστείλετε στο email: dionysia.lazari@pwc.com

Πληροφορίες: 6944890511

OTE | New Career Site & Internship Positions

Στον Όμιλο ΟΤΕ γνωρίζουμε καλά την αξία της των Ανθρώπων μας!

Οι άνθρωποί μας κάνουν τη διαφορά με τις γνώσεις και τα ταλέντα τους και …διαμορφώνουν τη μοναδική κουλτούρα του να είσαι μέρος της ομάδας μας.

Θέλοντας να προσελκύσουμε εξωτερικούς υποψηφίους για θέσεις στον Όμιλο, οι οποίοι θα μοιράζονται το όραμά μας να φτιάξουμε έναν κόσμο καλύτερο για όλους, δημιουργήσαμε το νέο OTE Group Career Site, που αποτελεί το παράθυρο του Ομίλου ΟΤΕ προς τον κόσμο.

Πρακτική Άσκηση_Μουσείο Καζαντζάκη

Δυνατότητα απασχόλησης φοιτητών, -τριών του Τμήματος Μουσειολογίας στο Μουσείο Καζαντζάκη στο πλαίσιο της Πρακτικής Άσκησης, ιδιαίτερα  εκείνων που έχουν καταγωγή από το Ηράκλειό Κρήτης ή την ευρύτερη περιοχή και θα τους ενδιέφερε η απόκτηση σχετικής εμπειρίας.

LEXIS ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Α.Ε. - ΕΜΜΙΣΘΗ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ

Η εταιρεία LEXIS Πληροφορική (https://www.lexis.gr/el/), μέσα από ένα διευρυμένο πανελλαδικό δίκτυο συνεργατών και με συνεχή ανοδική πορεία από την ίδρυσή της (1986) στους τομείς δραστηριότητάς της, προσφέρει έμμισθες θέσεις πρακτικής άσκησης σε τελειόφοιτους / απόφοιτους τμημάτων Ηλεκτρολόγων - Ηλεκτρονικών Μηχανικών - Μηχανικών Υπολογιστών - Πληροφορικής - Τηλεπικοινωνιών - Ψηφιακών Συστημάτων για τις

Θέσεις Αμοιβόμενης Πρακτικής Άσκησης στην ΕΕΛΛΑΚ για απόκτηση επαγγελματικής εμπειρίας

Έλα στην ομάδα της ΕΕΛΛΑΚ!

Έχετε ακούσει για το Ελεύθερο Λογισμικό και θέλετε να μάθετε περισσότερα γι’ αυτό;

Τότε οι αμειβόμενες θέσεις πρακτικής άσκησης είναι για εσάς!