Στελέχη συγγραφής, υλοποίησης & διαχείρισης Ευρωπαϊκών Ερευνητικών Προγραμμάτων HORIZON EUROPE (Υγεία, τρόφιμα, γεωργία ακριβείας, ψηφιακά συστήματα, πλατφόρμες διαχείρισης/εκπαίδευσης, ενέργεια, διαχείριση αποβλήτων, βιωσιμότητα, κυκλική οικονομία Κωδ.02

Τεχνολόγο Τροφίμων με εμπειρία στη δημιουργία προϊόντων διατροφής, Χημικό Μηχανικό με ειδίκευση στη τεχνολογία τροφίμων, Χημικό με εμπειρία στην ανάλυση τροφίμων, Ηλεκτρολόγο μηχανικό, Μηχανολόγο μηχανικό, Βιολόγο, Βιοχημικό, Γεωπόνο, Μηχανικό περιβάλλοντος κ.α.

Απαραίτητα Προσόντα:

• Πτυχίο (MSc/PhD) Πανεπιστημίου.

• Άριστη γνώση Αγγλικών.

• Αποδεδειγμένη εμπειρία 2 χρόνια τουλάχιστον στη συγγραφή, υλοποίηση ή/και διαχείριση Ευρωπαϊκών Ερευνητικών προγραμμάτων (Η2020, Interreg, Erasmus+ κ.α.).

• Διαθεσιμότητα ταξιδιών

Παρακαλώ κατά την αποστολή του βιογραφικού, να αναφέρετε το κωδικό θέσης στο θέμα του email & να επισυνάπτεται συνοδευτική επιστολή στην οποία θα αποδεικνύεται η απαιτούμενη εμπειρία όπως περιγράφεται σε κάθε θέση.

Τα βιογραφικά που δε πληρούν τα προαναφερόμενα απαραίτητα προσόντα, δε θα περάσουν στη φάση της αξιολόγησης.

Αποστολή βιογραφικών: ekaramouzi@rezosbrands.com

Εργοδοτικός φορέας