Κατακτήστε τον Ψηφιακό Κόσμο: Δημιουργήστε τη Δική σας Προσωπική ή Επαγγελματική Ιστοσελίδα!

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ

Κέντρο Δια Βίου Μάθησης

Σεμινάριο Δημιουργίας Προσωπικής και Επαγγελματικής Ιστοσελίδας

(100 ώρες – 28 ημέρες)

Στην εποχή της ψηφιακής επανάστασης, μία ιστοσελίδα αποτελεί τη βιτρίνα της προσωπικής και επαγγελματικής σας ταυτότητας. Είτε είστε επιχειρηματίας, ελεύθερος επαγγελματίας, εκπαιδευτικός, φοιτητής, ένστολος, δημόσιος/ιδιωτικός υπάλληλος ή απλώς θέλετε να εκφράσετε τον εαυτό σας, η ιστοσελίδα σας είναι το πρώτο βήμα προς την ψηφιακή σας παρουσία.

Λεπτομέρειες του Προγράμματος:

·      Διάρκεια: 100 ώρες θεωρητικής και πρακτικής εκπαίδευσης.

·      Γλώσσα προγράμματος: Ελληνική.

·      Εκπαίδευση από Μηδέν: Δεν χρειάζεται να έχετε προηγούμενες γνώσεις. Το πρόγραμμα ξεκινάει από το βασικό επίπεδο και σας καθοδηγεί βήμα-βήμα.

·      Πιστοποίηση: Στο τέλος της εκπαίδευσης, θα λάβετε πιστοποιητικό επιμόρφωσης από το Πανεπιστήμιο Αιγαίου.

·      Κόστος: 150€.

·      Εκπτωτικά πακέτα: Ευρεία γκάμα εκπτωτικών πακέτων.

Γιατί να επιλέξετε το εκπαιδευτικό μας πρόγραμμα;

1.     Ασύγχρονη Διδασκαλία: Τα μαθήματα πραγματοποιούνται ασύγχρονα, προσφέροντάς σας τη δυνατότητα να μαθαίνετε στο δικό σας ρυθμό, χώρο και χρόνο.

2.     Πρακτική Εφαρμογή: Σε κάθε μάθημα θα υλοποιείτε πρακτικά βήματα, ώστε στο τέλος του προγράμματος να έχετε τη δική σας ιστοσελίδα έτοιμη.

3.     Πιστοποίηση: Στο τέλος της εκπαίδευσης θα λάβετε πιστοποιητικό για τις δεξιότητες που αποκτήσατε.

4.     Εκπτωτικά πακέτα: Προσφέρουμε διάφορα εκπτωτικά πακέτα, τα οποία προσαρμόζονται στις ανάγκες σας.

Μη χάσετε την ευκαιρία να βρεθείτε στο επίκεντρο της ψηφιακής εποχής. Κατακτήστε τον ψηφιακό κόσμο τώρα!

Κάνε αίτηση τώρα

Κάνε την αίτησή σου και ενημερώσου, ηλεκτρονικά, μέσω της φόρμας:

Φόρμα Εγγραφής

Άλλα ενεργά προγράμματα

Δες όλα τα ενεργά επιμορφωτικά προγράμματα εδώ και επέλεξε σύμφωνα με τις ανάγκες σου!

Επικοινωνία
Για περισσότερες πληροφορίες ενημερώσου από την ιστοσελίδα: https://epta.aegean.gr/ ή επικοινώνησε απευθείας μαζί μας στο 22730 82255 καθημερινά τις ώρες 9:00-15:00, καθώς και στο email: epta@aegean.gr.

Είδος εκδήλωσης