διοικητικός υπάλληλος εκπαιδευτικού οργανισμού/διοικητική υπάλληλος εκπαιδευτικού οργανισμού

Οι διοικητικοί υπάλληλοι εκπαιδευτικού οργανισμού οργανώνουν και διαχειρίζονται τη διοίκηση, τα συστήματα υποστήριξης και τις δραστηριότητες (των σπουδαστών) ενός εκπαιδευτικού ιδρύματος. Εκτελούν σειρά διοικητικών, γραμματειακών, οικονομικών και άλλων υποστηρικτικών καθηκόντων, για να καταστεί δυνατή η αποτελεσματική και οικονομικά αποδοτική λειτουργία της σχολής. Μπορούν να συμβάλουν στην προσέλκυση σπουδαστών, στις σχέσεις των αποφοίτων, στη χρηματοδότηση, στο έργο των επιτροπών, συμπεριλαμβανομένων των πανεπιστημιακών διοικητικών συμβουλίων, και στη διασφάλιση της ποιότητας.

Θέση εργασίας από την εταιρεία ΑΚΤΟ Art & Design

Δελτίο Επικοινωνίας: Θέση εργασίας στον ΑΚΤΟ

Διοικητικός υπάλληλος, με άριστες γνώσεις χρήσης Η/Υ

Ο ΑΚΤΟ αναζητά στέλεχος για το τμήμα Κατάρτισης και συγκεκριμένα για την μονάδα υποστήριξης των καταρτιζομένων επιδοτούμενων προγραμμάτων του Κέντρου Δια Βίου Μάθησης, στο Campus της Αθήνας (Ευελπίδων 11Α, Αθήνα – Κυψέλη, ΤΚ 11362).

Θέσεις εργασίας: ΠΡΟΣΛΗΨΗΣ ΣΟΧ 8ΜΗΝΩΝ ΔΕΗ - ΔΔΑΜΠ

Ανακοίνωση πρόσληψης ΣΟΧ 1-2023 της Διεύθυνσης Διαχ/σης Αποσυρόμενων Μέσων Παραγωγής, με καταληκτική ημερομηνία υποβολής αιτήσεων την 02.06.2023.

επισυνάπτω και το link της ΔΕΗ, για διευκόλυνσή σας.

Βοηθός Συντονισμού και Διαχείρισης Προγραμμάτων

Το Κέντρο Δια Βίου Μάθησης ΚάΠα Κε.Δι.Βι.Μ αναζητεί για άμεση πρόσληψη συνεργάτη που θα απασχολείται ως  Βοηθός Συντονισμού και Διαχείρισης Προγραμμάτων που υλοποιούνται από το κέντρο. Η θέση εργασίας αφορά απασχόληση στην Πάτρα και αναφέρεται απευθείας στη Διεύθυνση του τομέα.

Περιγραφή θέσης: