Ενισχύστε τις Ψηφιακές σας Δεξιότητες με τα Νέα Προγράμματα του Πανεπιστημίου Αιγαίου

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ

Επιμορφωτικά Προγράμματα Τεχνολογίας & Ανάπτυξης (Ε.Π.Τ.Α.)

Σεμινάρια Ενίσχυσης Ψηφιακών Δεξιοτήτων

Το ψηφιακό τοπίο εξελίσσεται με γοργούς ρυθμούς και οι δεξιότητες που χρειάζονται για να παραμείνετε ανταγωνιστικοί είναι συνεχώς σε αλλαγή. Αναγνωρίζοντας την ανάγκη για ενισχυμένες ψηφιακές δεξιότητες, έχουμε σχεδιάσει τρία εξειδικευμένα προγράμματα για εσάς!

1) Ενίσχυση Ψηφιακών Δεξιοτήτων με Εργαλεία της Microsoft
Μάθετε πώς να εκμεταλλευτείτε τα εργαλεία της Microsoft για να αυξήσετε την παραγωγικότητα και την αποτελεσματικότητα σας.

2) Ενίσχυση Ψηφιακών Δεξιοτήτων με Εργαλεία της Google

Διερευνήστε τις δυνατότητες των εργαλείων της Google και πώς μπορούν να σας βοηθήσουν στην καθημερινότητα και την επαγγελματική σας ανάπτυξη.

3) Ψηφιακό Γραφείο - Ενίσχυση Ψηφιακών Δεξιοτήτων

Κατανοήστε πώς το ψηφιακό γραφείο μπορεί να μετασχηματίσει τον τρόπο με τον οποίο εργάζεστε και πώς να αξιοποιήσετε τις τεχνολογίες στο μέγιστο.

Τι σας προσφέρουμε;

• Έμπειρους διδάσκοντες με επαγγελματική εμπειρία σε θέματα σύγχρονων τεχνολογιών επικοινωνιών, δικτύωσης και ασφάλειας.

• Ασύγχρονη διδασκαλία: Μάθετε στον δικό σας ρυθμό, ανά πάσα στιγμή, από οπουδήποτε.

Γιατί να επιλέξετε το εκπαιδευτικό μας πρόγραμμα;

1. Ασύγχρονη Διδασκαλία: Τα μαθήματα πραγματοποιούνται ασύγχρονα, προσφέροντάς σας τη δυνατότητα να μαθαίνετε στο δικό σας ρυθμό, χώρο και χρόνο.

2. Πρακτική Εφαρμογή: Σε κάθε μάθημα θα υλοποιείτε πρακτικά βήματα, ώστε στο τέλος του προγράμματος.

3. Πιστοποίηση: Στο τέλος της εκπαίδευσης θα λάβετε πιστοποιητικό για τις δεξιότητες που αποκτήσατε.

4. Εκπτωτικά πακέτα: Προσφέρουμε διάφορα εκπτωτικά πακέτα, τα οποία προσαρμόζονται στις ανάγκες σας.

Είναι η εποχή της ψηφιακής μετασχημάτισης! Μην χάσετε την ευκαιρία να ενισχύσετε τις δεξιότητες σας και να προχωρήσετε στον τομέα σας.

Κάνε αίτηση τώρα

Κάνε την αίτησή σου και ενημερώσου, ηλεκτρονικά, μέσω της φόρμας:

Φόρμα Εγγραφής

Επικοινωνία
Για περισσότερες πληροφορίες ενημερώσου από την ιστοσελίδα: https://epta.aegean.gr/ ή επικοινώνησε απευθείας μαζί μας στο 22730 82255 καθημερινά τις ώρες 9:00-15:00, καθώς και στο email: epta@aegean.gr.

Είδος εκδήλωσης